Ihmiset Ihmiset Kirjailija Anna-Leena Härkönen ymmärsi olevansa erityisherkkä: "Ennen olin rumasti päätellyt olevani hysteerikko"
Sisusta Sisusta Höyrysauna, parfyymeja ja viiden tähden hotelli – Reykjavik yllättää tyylikkyydellään
Ihmiset Ihmiset Taiken johtaja Kaisa Rönkkö vuokraa lähes kaikki juhla-asunsa: "Tuntuu, ettei minun tarvitse enää ostaa yhtään vaatetta"
Sisusta Sisusta Vastuullisuusvaikuttaja Outi Pyy suosii luonnonmateriaaleja ja on tarkka kodin kemikaalikuormasta – lue, mikä Outia inspiroi nyt
Ihmiset Ihmiset Säveltäjä Lauri Porra on Sibeliuksen jälkeläinen, mutta ei usko musikaalisuuteen – "Uskon enemmän kulttuuriin kuin geeneihin"
Sisusta Sisusta Huone näyttää suuremmalta, kun valaiset pimeät nurkat – lue ammattilaisen vinkit kodin valaistukseen
Sisusta Sisusta Vaikuttaja Petra Wettenrannan kotona saa olla keskeneräisyyttä – "Vaalea koti rauhoittaa vauhdikkaassa elämäntilanteessamme"