Mistä löytää kiinnostavaa seuraa aikuisiällä? Tämän takia sinunkin kannattaa kokeilla nettideittailua

klo 14:46 | 28.7.2017
Netin deittisivustoilta voi löytää niin pikadeitin kuin sielunkumppaninkin, kunhan tietää mitä tekee.Lue koko juttu
Netin deittisivustoilta voi löytää niin pikadeitin kuin sielunkumppaninkin, kunhan tietää mitä tekee.Lue koko juttu
Loading...
Um...siis minkä takia seuraa kannattaa etsiä netistä? Ei käynyt jutusta esille. Tarkoitus oli varmaan hyvä mutta tämä juttu oli kyllä ihan huttua. Tsempatkaa nyt vähän siellä Gloriassa, sillä aihe on tärkeä!
ja minä ihmettelen lausetta " Facebookissa ovat sellaiset, joilla ei ole elämää. Sitten kun on elämää, siellä ei tarvitse olla”. Voi jösses mikä idiootti. Maailmassa onkin sitten aika paljon ihmisiä joilla ei ole elämää, tämän tyypin ajattelutavan mukaan.
Samaa mieltä. Sosiaalisessa mediassa oleminen ei tarkoita ettei todellisessa elämässä olisi elämää. Aika kivikautinen ajattelutapa muutenkin vaikuttaa olevan tällä tyypillä.